ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon На території Львова введений «сухий закон»

Депутати львівської міськради ухвалили рішення про заборону продажу спиртних напоїв у всіх роздрібних торговельних закладах, включаючи магазини і супермаркети. Можливість продавати міцні напої депутати поки що залишили лише закладам громадського харчування – ресторанів і кафе.

Причиною такого суворого рішення стали невтішні дані статистики, які свідчать, що в Україні прогресує алкоголізм навіть серед школярів. За цим показником, заявив голова фракції ВО «Свобода» Руслан Кошулинський, наша країна посідає перше місце в усьому світі.

Депутати радять усім, хто не може обійтися без алкоголю, купувати цю отруту за межами Львова. У самому ж місті горілка продаватися не буде. Тим часом мер столиці Галичини Андрій Садовий заявив, що депутати своїм рішенням лобіюють інтереси виробників алкогольних напоїв, так як політику міської влади, спрямовану на заборону продажу горілки в кіосках і вуличних торгових павільйонах, таким шляхом перетворюють на абсурд.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами