ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Львівські «чорнобильці» перемогли владу

Наметове містечко, встановлене представниками громадських організацій постраждалих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС біля будівлі Львівської облдержадміністрації, сьогодні було мирно згорнуте, учасники протесту розійшлися по домівках. За словами губернатора Львівської області Михайла Костюка, з пільговиками було досягнуто мирової угоди: на їх потреби обласна влада виділить 400 тис гривень.

За словами представника протестантів Анатолія Бугая, Львівська ОДА обіцяла перерахувати гроші найбільш тяжко хворим інвалідам-чорнобильцям у вигляді одноразової матеріальної допомоги. Конкретний список одержувачів допомоги буде визначений за допомогою фахівців диспансеру радіаційного захисту населення Львівської області. Крім того, керівництво Львівської ОДА зобов’язалася виконати ряд вимог постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Учасники акції протесту заявили, що мають намір прискіпливо стежити за тим, як влада буде виконувати свої обіцянки. Якщо їх спробують обдурити – наметове містечко знову буде встановлене біля стін облдержадміністрації.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами