ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Перший же снігопад застопорить рух по українських дорогах

Вітчизняні автошляховики не зможуть забезпечити безперебійний рух транспорту в зимовий період в разі випадання значних опадів. Керівник управління техногенної безпеки Державної інспекції техногенної безпеки Україні Тарас Поліщук звинуватив ДП “Укравтодор” в недостатньо якісній підготовці вітчизняних доріг.

За даними керівника управління техногенної безпеки, регіональні відділення “Укравтодору” поверхнево ставляться до своїх обов’язків з підготовки дорожньої і спеціальної техніки, обладнання, необхідного для роботи взимку. Шляховики на місцях заготовили мало соляної суміші та інших необхідних матеріалів. Тепла погода, що встановилася в Україні з початку грудня, не створює проблем для руху автомобільного транспорту. Однак у випадку зміни ситуації, особливо якщо випаде велика кількість снігу, транспортне сполучення між окремими населеними пунктами в регіонах може на якийсь час перерватися.

Крім автошляховиків, Державна інспекція техногенної безпеки встановила неготовність до екстремальних ситуацій в зимовий період лікувальних установ, які мають операційними і реанімаційними відділеннями. Ці пункти екстреної медичної допомоги не в повному обсязі забезпечені резервними автономними джерелами електрозабезпечення. У разі відключення електрики частина з них не зможе надати допомогу постраждалим.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами