ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Дипломати не чекають на асоціацію з ЄС цього року

Парафування угоди про асоційоване членство України в Євросоюзі може не відбутися цього року. За інформацією директора департаменту інформаційної політики МЗС України Олега Волошина, українські та європейські дипломати в даний час продовжують роботу над підготовкою текстів договорів про асоціацію і створення зони вільної торгівлі.

Раніше представники українського уряду висловлювали сподівання, що політична частина договору може бути підписана вже під час грудневого саміту Україна-ЄС. Проте за словами Олега Волошина, питання створення зони вільної торгівлі не може розглядатися окремо від договору про асоціацію. З цієї причини підписання офіційних міждержавних угод пройде тільки тоді, коли будуть готові і політичний і економічний механізми об’єднання нашої країни з європейським співтовариством.

За прогнозом українського МЗС, учасники зустрічі, як з українського, так і європейської сторони заявлять про зближення сторін і про завершення переговорів про асоціацію. Таким чином, офіційна процедура підписання договорів зможе відбутися вже на початку 2012 року.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами