ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Вартість золота підніметься до 2300 доларів – НБУ

У 2012 році ціни на дорогоцінний метал будуть підвищуватися. За прогнозом директора Генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олени Щербакової, вартість золота в наступному році може зрости до 2200-2300 доларів за унцію.

Свої висновки представниця НБУ зробила на підставі аналізу звіту експертів Raiffeisen Bank International. В даний час на міжнародному ринку золото торгується за 1718,87 долара / унція. Ф’ючерси лютого 2012 на біржі СОМЕХ встановилися на рівні 1722,30 долара за унцію.

Нацбанк України нещодавно оголосив про намір випустити сертифікати для фізичних осіб, номіновані в золоті українського видобутку. Гроші, зібрані шляхом продажу цих цінних паперів, будуть витрачені на розробку золотоносних родовищ на Сході Україні. Весь отриманий дорогоцінний метал фінрегулятор має наміру відправляти до державних золотовалютних резервів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами