ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У магазинах дешевшають цитрусові

У роздрібній мережі відзначається стійка тенденція зниження цін на імпортні фрукти. Керівник проекту АПК-Інформ: овочі та фрукти Тетяни Гетьман зазначає, що вартість привізних дарів природи падає в Україні вже п’ятий місяць поспіль.

За даними аналітичного огляду проекту Агроогляд: овочі та фрукти, такі «екзоти», як мандарин, банан і апельсин в українському роздробі подешевшали на 10-17%. Падають ціни також і на польські яблука. У той же час вартість вітчизняних яблук має тенденцію до підвищення.

Зниження цін на фрукти на вітчизняному ринку в минулому місяці в цілому перевищило падіння цін на овочі. Однак темпи зниження зростання цін на фрукти з кожним місяцем сповільнюються. У липні падіння ціни склало 3,7%, в серпні -11,5%, у вересні – 3,2%, у жовтні – 3,1% і в листопаді – 2,5%.

———-

Если у вас есть желание открыть продуктовый магазин и заниматься розничной торговлей продуктов питания в вашем городе, то вам необходим стартовый капитал, а также хороший бизнес-план. Сначала поговорите с владельцами похожего бизнеса о том, как открыть продуктовый магазин и избежать больших проблем на начальном этапе процесса открытия магазина.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами