ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У 80 випадках зі ста громадяни занижують свої доходи

У трьох областях країни стартував пілотний проект з оцінки доходів громадян, що претендують на соціальні пільги, по завершенню якого така практика може бути законодавчо затверджена в Україні.

Уже зараз в Департаменті державного соціального захисту підбивають перші підсумки. У 85 випадках зі ста було виявлено, що претенденти занижують планку своїх доходів, 30% своїх доходів приховували 44 громадянина із 100, і 14 випадків були підтверджені в ході перевірки інспекторами соціальної служби.

Відзначимо, крім прямих доходів тепер будуть перевірятися і непрямі. Зокрема, в ході перевірки враховується рівень освіти мешканців, сфера їх зайнятості, кількість дітей, якість і місце розташування житла, наявність техніки та ремонту.

Характеристику надають ті громадяни, які претендують на соціальну допомогу. Інспектори лише перевіряють достовірність інформації.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами