ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Фінансування пільг для ветеранів війни підвищать на 400 мільйонів

У нинішньому році субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг для ветеранів війни складуть 7 млрд гривень. Наступного року, обіцяє департаменту фінансів соціальної сфери Олександр Шнипко, бюджетні витрати на ці цілі будуть збільшені ще на 400 млн гривень.

З року в рік фінансове забезпечення пільг для ветеранів війни в Україні збільшується. Так в 2007 році на ці цілі було витрачено 4 млрд гривень, а в 2010-му – 5 млрд. Субвенція на пільгову купівлю твердого та рідкого палива ветеранам в минулому році становить 490 млн гривень. У нинішньому – 540 млн гривень. У наступному році цю статтю витрат збільшать до 724 млн гривень. Тобто майже на 30%.

Крім того, будуть збільшені і витрати держави на забезпечення ветеранів пільговими послугами зв’язку та іншими послугами. На ці цілі в нинішньому році виділяється півтора млрд гривень. У 2012 році держава витратить на пільги для ветеранів війни більше 2 млрд гривень.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами