ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Товарообіг з СНД збільшився на 51%

У січні-листопаді поточного року масштаб торгівлі між Україною та країнами СНД досяг 59 млрд доларів. За даними голови Держмитної служби Ігоря Калетника, відносно минулого року даний показник збільшився на 51%.

Керівник митної служби відзначив важливість для України ринків пострадянських країн і важливість співробітництва національних властей у форматі СНД. Зростання товарообігу між країнами-учасницями об’єднання свідчить про позитивний вплив на бізнес-процеси політичного рішення про спрощення митних процедур за зовнішньоторговельними операціями в рамках СНД.

Для зміцнення міждержавного співробітництва в столиці Казахстану Астані пройшла 54-а зустріч керівників глав митних служб країн СНД. Учасники зустрічі обговорили питання підготовки кадрів, інформаційної взаємодії та співпраці при контролі реекспорту товарів та здійсненні митних платежів.

Читайте також на cайті:При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами