Попри заборону прем’єр-міністра Миколи Азарова на купівлю представницьких іномарок, Донецька залізниця провела тендер на придбання такої продукції. За даними “Вісника державних закупівель”, переможцем торгів став компанія “Імперіал-авто”, яка торгує машинами марки Hyundai і KIA.
Вартість автомобіля складає 299,9 тис гривень. Марка машини в “Віснику державних закупівель” не вказана. Проте якщо судити по прайсу компанії “Імперіал-авто”, це швидше за все Hyundai Santa Fe в комплектації Impress.
Витрати високопоставлених залізничників на дорогі машини виглядають дивно на тлі скарг на постійні багатомільярдні збитки, які несе галузь. Щоб компенсувати втрати, “Укрзалізниця” зовсім недавно попросила у Кабміну дозволу підвищити ціни на квитки в пасажирських поїздах.