ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Столичні дитсадки зроблять безкоштовними

Депутати Київради ініціювали розгляд питання про зміну схеми оплати харчування вихованців закладів для дітей дошкільного віку. За словами голови Постійної комісії з питань сім’ї, молоді та спорту Віктора Наумко, для реалізації цієї ідеї з бюджету міста знадобиться виділити близько 150 млн гривень.

Зараз батьки дітей і міська влада скидаються на харчування дошкільнят по 50% від вартості придбаних для них продуктів. На кожного юного киянина з міської казни виділяється 15 гривень на день. За пропозицією депутатів Київради, міська влада візьме на себе всі 100% витрат на харчування дітей, за рахунок чого батьки зможуть не витрачати на це свої гроші.

В даний час, за даними КМДА, дитсадки в столиці відвідує близько 90 тис дітей. У разі позитивного вирішення питання, ініційованого членами комісії з питань сім’ї, молоді та спорту, витрати міського бюджету на фінансування харчування дошкільнят складуть близько 300 млн гривень на рік.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами