ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Прем’єр задумав аліментну реформу

Глава уряду Микола Азаров виступає за зміну системи нарахування аліментів на утримання неповнолітніх дітей. Проблема, за словами прем’єра, назріла через зростання кількості недобросовісних батьків, які платять колишнім дружинам сущі копійки.

Недобросовісні батьки, повідомив Микола Азаров, влаштовуються на мінімальну зарплату в 800 гривень і платять аліментів всього 200 гривень на місяць. Таку систему глава уряду пропонує змінювати. Яким чином – він поки що і сам не знає. Розібратися в питанні повинні будуть фахівці профільних державних відомств. Вони і згенерують для керівництва Кабміну варіанти приборкання втікачів мужів і злісних аліментників.

За чинним законодавством батько неповнолітньої дитини після розлучення з дружиною зобов’язаний виплачувати до 50% своїх доходів або тверду суму, яку визначає суд. Найбільш очевидним способом підвищення виплат на дітей є підвищення мінімальних зарплат в Україні до рівня реального прожиткового мінімуму. Однак на цей крок діючий уряд навряд чи коли-небудь зважитися.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами