ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon На «Північному потоці» – перший збій

Сьогодні вдень газопровід «Північний потік», що з’єднує по дну Балтійського моря газотранспортні системи Росії і Німеччини, повністю припинив прокачування газу. Точну причину зупинки нещодавно запущеного в експлуатацію трубопроводу російська сторона поки не повідомила.

За інформацією компанії Nord Stream, яка здійснює доставку вуглеводнів по «Північному потоку», зупинка є короткочасною і викликана необхідністю проведення техобслуговування. Ці роботи потрібні для налагодження газотранспортної нитки на етапі виведення її на проектну потужність близько 27,5 млрд кубометрів газу в рік.

Експлуатація «Північного потоку» почалася близько місяця тому – 8 листопада. Незабаром після запуску цього трубопроводу прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що українська ГТС має значну перевагу перед альтернативними маршрутами доставки газу в країни Євросоюзу в плані надійності та безперебійності роботи.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами