ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Тарифну “зрівнялівку” проведуть в 2 етапи

Державна стратегія щодо вирівнювання тарифів на комунальні послуги в усіх регіонах Україні просувається насилу. Голова Нацкомісії з держрегулювання в сфері комунальних послуг Валерій Саратов заявив, що найближчим часом різницю між тарифами на тепло вдасться скоротити з 80% до 50%.

Якщо все пройде успішно, то наступним етапом цінової «зрівнялівки» у ЖКГ, за словами чиновника, має стати зниження різниці до 25%. Проте як скоро це станеться, Валерій Саратов не повідомив. Одним із способів вирівнювання тарифів керівник Нацкомісії назвав укрупнення комунальних підприємств у містах.

Вирівнювання тарифів не повинно призвести до погіршення якості комунальних послуг. Валерій Саратов повідомив, що в тих випадках, коли кімнатна температура в квартирах споживачів опускається нижче 18 градусів, необхідно писати скаргу в районне або міське управління комунгоспу. Ця структура зобов’язана створити комісію і якщо її представники знайдуть підтвердження інформації заявника – ЖЕК зобов’язаний буде зробити перерахунок вартості послуг.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами