ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Службова машина міністра юстиції – крадена

Mercedes Benz GL 420, яким користується міністр Олександр Лавринович, за інформацією народного депутата Валерія Коновалюка був викрадений в німецькому місті Штутгарт майже 2 роки тому. Таким чином, на члена українського уряду повішено звинувачення у використанні краденого автомобіля.

Валерій Коновалюк повідомив, що крадений Мерседес був ввезений в Україну контрабандою. Тут його легалізували через Ужгородський суд рішенням від 2 листопада минулого року. Після цього іномарка представницького класу поступила на користь держави. Офіційно власником автомобіля, за словами народного депутата, є компанія “Mercedes Benz лізинг”.

Тим часом, скандал із службовим автомобілем Олександра Лавриновича вже називають у ЗМІ помстою недругів міністра юстиції. За деякими даними Валерій Коновалюк близько спілкується з власниками концерну “ЄДАПС”, які розраховують отримати велике замовлення держави на друк біометричних паспортів. Однак успішної реалізації планів компанії завадила позиція міністра юстиції.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами