ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Сигарети-самокрутки видають за молдавський імпорт

За 11 місяців поточного року підрозділи податкової міліції розкрили 568 підпільних виробництв фальсифікованих товарів. Найчастіше ділки підробляють продукцію підакцизної групи – горілку і сигарети.

У селі Мірча на Житомирщині міліція виявила невеликий приватний завод з виробництва сигарет. В ході обшуку на світ божий дістали 45,5 тис пачок тютюнових виробів, виготовлених тут. На коробках красувалися етикетки молдавських виробників тютюнової продукції. Крім того, у розпорядженні фальсифікаторів було понад мільйона штук фальшивих марок акцизного податку з Молдови та Росії.

У організаторів підпільного виробництва сигаретного вилучили 34 кліше для друку фальшивих акцизних марок, близько двох тонн тютюну, який використовувався в якості сировини при виготовленні продукції, і устаткування для виробництва та упаковки сигарет. Загальна вартість товарно-матеріальних цінностей, конфіскованих в житомирському селі, становить 4,5 млн гривень.

В цілому по Україні з початку року податкова міліція вилучила у підпільних виробників продукції та сировини на загальну суму 846,5 млн. гривень. З них до підакцизної групи товарів належало 326 млн гривень.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами