ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Микола Азаров розпорядився пустити додаткові потяги на свята

Глава уряду вважає помилковим рішення керівництва “Укрзалізниці” відмовитися від традиційного збільшення кількості пасажирських поїздів з Києва до західних регіонів в період новорічних свят. Прем’єр доручив призначити до кінця грудня достатню кількість додаткових потягів для якісного забезпечення жителів країни транспортними послугами.

Відповідати за виконання прем’єрського доручення буде особисто гендиректор “Укрзалізниці” Володимир Козак. Цей чиновник призначений відповідальним за розробку максимально зручного для пасажирів графіку руху поїздів. Прем’єр запропонував залізничникам змінювати графік у разі виникнення підвищеної потреби в пасажироперевезеннях.

Раніше генеральний директор “Укрзалізниці” Володимир Козак заявив, що в період новорічних свят додаткові рейси поїздів призначатися не будуть через їх нерентабельність. У передноворічний період ці склади йдуть зі столиці заповнені пасажирами, а повертаються порожні. Збитки, що виникають через це, залізниці ніхто не компенсує.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами