ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Мерів міст змусять їздити на «Ланосах»

Мінекономрозвитку передало в Генпрокуратуру дані про керівників держпідприємств і місцевих органах влади, які попалися на покупці дорогих іномарок в якості службового транспорту. Викриті в таких розтратах чиновники будуть притягнуті до відповідальності.

Вина любителів розкішних машин полягає в порушенні урядової постанови, що обмежує граничні суми витрат на придбання машин, меблів, мобільних телефонів, комп’ютерів для потреб державних органів та бюджетних організацій. Документ недвозначно забороняє керівникам органів місцевого самоврядування та іншим чиновникам подібного рангу, купувати за казенний рахунок легкові автомобілі, дорожче 60 тис гривень. Ця сума при нинішньому рівні цін може покрити витрати на придбання хіба автомобілів типу «Деу Ланос» або російських машин виробництва ВАЗ.

Держказначейство заблокувало в Україні ряд спроб державних органів на місцях і бюджетних організацій придбати за кошти бюджету дорогі іномарки. Зокрема, адміністрації державне підприємство “ТЕЦ-2″ Есхар” не отримало 800 тис гривень на придбання автомобіля BMW X5. КП “Управління автомобільних доріг “Житомирської міськради відмовили у виділенні коштів на оплату рахунків за автомобіль Toyota Highlander вартістю 435 тис гривень.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами