ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon КМДА легалізувала комунальні тарифи в Києві

Законність діючих тарифів на послуги ЖКГ у Києві підтверджені Окружним адміністративним судом столиці. 24 листопада, за даними прес-служби КМДА, ця інстанція винесла рішення відмовити в позові, поданому проти міської влади, з вимогою скасувати ряд розпоряджень, що регулюють розмір оплати населенням послуг ЖЕКів.

Позивачі виставили вимогу скасувати відразу 15 розпоряджень КМДА. У цей список потрапили документи, видані міською владою в нинішньому році. У разі перемоги противників міськадміністрації, мерія була б змушена зробити перерахунок вартості комунальних послуг для киян і компенсувати переплачені в нинішньому році гроші. Однак цього не сталося. Процес виграли юристи КМДА.

Крім вимог щодо скасування розпоряджень київської влади, позов проти КМДА містив прохання до Окружного адміністративного суду заборонити столичній мерії надалі передавати підлеглим службам для виконання акти, які не пройшли процедуру державної реєстрації. У цьому пункті ініціатори тяжби також не зустріли розуміння з боку феміди.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами