ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Які продукти подорожчають у грудні?

За тиждень споживчий кошик українця подешевшав на 3 гривні. Впало в ціні молоко – з 7,81 грн / л, до 6,92 грн / л. Але не всі виробники пішли на здешевлення продукції.

Експерт з молочних ринків Українського клубу аграрного бізнесу Інна Ільєнко пояснює зниження маркетинговим ходом виробника, результатом якого могло стати зменшення попиту. За її словами, у грудні ціни на молочні продукти збережуться на рівні попереднього місяця.

Зазначимо, багато української продукції вивозиться до Росії, виробники націлені на експорт і незважаючи на те, що в Україні торги падають, їм буде невигідно опускати ціни, оскільки в зимовий сезон дорожчають корми для корів і на сировину.

У той же час почали дорожчати банани. Кілограм вже коштує 11 гривень, підвищення спровокував дефіцит товару на ринках. Потрібно враховувати, що до Нового року банани коштуватимуть близько 15 гривень, оскільки традиційний сезон для цих фруктів – весна і літо.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами