ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ще один чиновник постраждав від любові до дорогих машин

Мер Житомира мав намір придбати за бюджетні гроші службовий автомобіль Toyota Highlander вартістю 75 тис доларів. Проте Держказначейство, виконуючи вказівку прем’єр міністра про заборону для держчиновників купувати дорогі іномарки, заблокувало оплату наданого житомирським головою рахунків.

Держказначейство попереджає, що і надалі має наміру відмовлятися від фінансування явно неадекватних рішень місцевої влади і територіальних підрозділів центральних органів влади про купівлю дорогих транспортних засобів. Щодо чиновників, які відправляють такі заявки, будуть робитися оргвисновки на рівні керівництва Кабміну.

З приводу скандальної інформації в ЗМІ про придбання адміністрацією Рівненської АЕС автомобіля Toyota Land Cruiser 200 вартістю 100 тис доларів, Держказначейська служба заявила, що бюджетні гроші на ці цілі не відпускалися. Рівненська АЕС має власні рахунки в комерційних банках і по всій видимості використовувало їх при оплаті даної покупки.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами