ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Населення пропонують обкласти податком на бездомних собак

Цивілізоване вирішення питання безпритульних тварин в українських містах вимагає чималих грошей, яких у держави немає. Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальних послуг Анатолій Близнюк запропонував вирішити проблему за рахунок коштів громадян, для яких чиновник пропонує ввести податок на бродячих тварин.

Яке відношення мають українські обивателі до собачим і котячим зграй, що живуть на міських звалищах, і чому саме вони повинні платити за відлов і стерилізацію братів наших менших – урядовий креативщик не конкретизував. Сама тема отримала значний громадський резонанс після появи сюжету на ТБ про те, що в Лисичанську Луганської області по вулицях їздять мобільні крематорії, в яких спалюють відловлених у місті бродячих тварин.

Екологи вже зверталися до президента Віктора Януковича з петицією, під якою підписалося більше 13 тисяч людей з усього світу з вимогою зупинити варварське знищення тварин у Лисичанську та інших містах України. Поки що про реакцію з боку влади на це звернення не відомо.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами