ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кожен другий батон випікають у тіні

У третьому кварталі нинішнього року хлібозаводи випустили 578,6 тис. т хлібобулочних виробів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг офіційного виробництва хліба в країні знизився на 20 тис тон.

На думку експертів, в офіційну статистику потрапляє лише половина всієї продукції, що випускається українськими хлібопекарям. 50% ринку працює в тіні. Паралельно зменшення обсягів промислового виробництва хліба державна статистика відзначає зниження промислового випуску борошна в нинішньому році. З кількістю зібраного врожаю це ніяк не пов’язано, оскільки в нинішньому році результат роботи аграріїв як колись високий.

За липень-жовтень 2011р. борошномельні підприємства виробили на 4,5% менше пшеничного і пшенично-житнього борошна, ніж за цей період торік – 734,4 тис. т проти 768,9 тис. т. Незважаючи на скорочення випуску, експорт пшеничного борошна збільшився.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами