ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кожна десята багатоповерхівка в країні перейшла на самообслуговування

Станом на 1 листопада в Україні створено 13817 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. За словами міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолія Близнюка, частка житлових будинків, які перейшли на комунальне самообслуговування, досягла 10%.

Від планових показників створення ОСББ в Україну міністерство відстає приблизно на 5%. Анатолій Близнюк вважає, що такі результати роботи свідчать зовсім не про упущення в роботі чиновників, а про прагнення очолюваного ним відомства добитися максимально якісного виконання поставленого завдання.

У нинішньому році старанням МінЖКГ в Україні створено 1780 ОСББ. Найактивніше цей процес йде в Донецькій, Миколаївській та Львівській області. Пасивно урядову реформу житлового сектора зустрічають жителі Севастополя, Чернівецької, Полтавської та Кіровоградської областей.

За планами уряду, до 2015 року в Україну всі багатоквартирні будинки повинні перейти на самоврядування в комунальних питаннях. Житлово-експлуатаційні контори до цього часу будуть повсюдно скасовані.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами