ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon «Чорнобильців» звинувачують у підробці судових рішень

Київське обласне управління Пенсійного фонду України проводить перевірку документів, на підставі яких учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС вимагають збільшити їм пенсійне утримання і виплатити недоотримані гроші. За даними прес-служби Київської облдержадміністрації, при проведенні цієї роботи чиновники пенсійного фонду виявили 260 фальшивих рішень судових інстанцій на користь ліквідаторів.

Всі ці документи були отримані людьми від адвокатів, які надавали їм юридичні послуги. Юристи брали гроші нібито за представлення інтересів в судах, але фактично цю роботу не виконували. Своїм клієнтам вони видавали документи з підробленими відбитками печаток Білоцерківського міськрайсуду.

Правоохоронні органи порушили кримінальну справу за даним фактом і мають намір залучити шахраїв до відповідальності. За такі діяння Кримінальний кодекс передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеження свободи до 2 років.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами