ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon «Чорнобильців» задобрюють медичними пільгами

Під час вчорашнього засідання Кабміну було прийнято постанову про внесення змін до порядку використання бюджетних коштів, призначених для соціального захисту «чорнобильців». За даними урядової прес-служби, нова редакція документа істотно розширює перелік медичних установ, які будуть безкоштовно лікувати пільговиків цієї категорії.

Оновлений порядок удосконалив механізм компенсації витрат медустанов на лікування та придбання ліків для «чорнобильців». Представники цієї категорії пільговиків зможуть безкоштовно отримати невідкладну допомогу не тільки в комунальних або державних лікарнях, а й у лікувальних закладах іншої форми власності, що діють на території України.

Єдине обмеження на безкоштовні медичні послуги для «чорнобильців», встановлене Кабміном, стосується послуг з протезування зубів дорогоцінними металами і металокерамікою. За таку медичну допомогу пільговикам доведеться викладати гроші з власної кишені.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами