ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Узбецькі «Ланоси» повернуться в Україну

Складання автомобілів UZ-Daewoo буде організована на базі одного з вітчизняних підприємств. Таким чином, продукція корейсько-узбецьких автомобілебудівників зможе обійти урядові обмеження на імпорт легковиків з Узбекистану.

За даними анонімних джерел, представники узбецької сторони в даний час ведуть переговори з українським партнерами щодо умов співпраці, дистриб’юторських прав і мереж збуту. У наступному році UZ-Daewoo готове випустити на український ринок близько 10 тис автомобілів свого виробництва та українського складання. Доля цього виробника на українському автомобільному ринку в цьому випадку підніметься до 4%.

Обмеження на ввезення узбецьких автомобілів в Україну введено 15 листопада цього року. Урядові санкції зроблені у відповідь на дискримінаційні дії Узбекистану, який порушив права та інтереси українських автовиробників при реалізації їх продукції на узбецькому ринку.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами