ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кримським мамам не платять за дітей

3 десятка молодих мам разом із своїми дітьми вийшли на мітинг під стіни Радміну АРК в Сімферополя з вимогою виплатити їм борги по державних допомог на народження дітей. До жінок вийшла перший заступник міністра соцполітики автономії Ірина Кручек, яка пообіцяла, що всі належні молодим мамам виплати будуть перераховані до кінця грудня.

Причиною затримки з перерахуванням посібників чиновниця назвала перерозподіл коштів держбюджету. Учасниць акції ці пояснення не заспокоїли. Повернувшись додому, деякі з них звернулися до прем’єр-міністра Миколи Азарова через його сторінку в Facebook. Жінки викрили главу уряду в недостовірних заявах про те, що всі виплати на новонароджених надходять вчасно і в повному обсязі. Наталія Гулінкова з Керчі заявила Миколі Азарову, що гроші на дітей не надходять, а влада, як завжди, годуює обіцянками.

Ці слова на прем’єрській сторінці Facebook підтвердили і інші молоді мами. Відповідь Миколи Азарова на їхні претензії у стрічці коментарів поки не з’явився.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами