ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кредитна репутація США викликає сумніви у Fitch

Прогноз по кредитному рейтингу США, складений агентством Fitch, знижено до категорії «негативний». Причиною такого рішення стала нездатність чинної влади в цій країні приймати бюджетні рішення.

Fitch далеко не перше рейтингове агентство зі світовим ім’ям, яке засумнівався в надійності США, як позичальника. Експерти пояснюють свою позицію неузгодженістю рішень американської влади і їх нездатність приймати рішення, що загрожує завести провідну світову економіку в рецесію. Агентство Fitch знизило прогноз по суверенному кредитному рейтингу США до «негативного», залишивши при цьому сам рейтинг на максимально можливому рівні AAA. В агентстві сумніваються в тому, що економіка США досить стійка і здатна впевнено розвиватися далі.

За правилами рейтингових агентств, «негативний» прогноз за рейтингом сигналізує потенційним інвесторам про 50% ймовірності його зниження в період часу до двох років. Кредитний рейтинг США десятиліттями займає найвищий щабель в списках міжнародних агентств. Однак влітку нинішнього року перед прийняттям американським конгресом рішення про підвищення стелі держборгу експерти заговорили про можливість зниження рейтингу основної світової економіки у зв’язку з можливим дефолтом.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами