ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Для задоволення пільговиків потрібно 170 мільярдів

За підрахунками віце-прем’єра з питань соціальної політики Сергія Тігіпка, на забезпечення фінансування соціальних пільг з держбюджету з урахуванням боргів за попередні періоди з держбюджету необхідно виділити 170 млрд гривень. Це половина його розміру на 2012 рік. Таких коштів, за словами заступника голови уряду, у держави просто немає.

За даними Сергія Тігіпка, для повного задоволення чорнобильців державі необхідно знайти 6,6 млрд. гривень. Для учасників бойових дій – 10 млрд. гривень. У аналогічну суму обійдеться казні фінансування всіх виплат, призначених законом “дітям війни”.

На думку Сергія Тігіпка, у держави зараз немає іншого варіанту вирішення питання з фінансуванням соціальних пільг, ніж той, який запропонований Верховній Раді урядом. Паралельно з введенням режиму виділення коштів на пільги в міру можливостей держбюджету Кабмін посилить соціальні гарантії чорнобильців. Сергій Тігіпко повідомив, що сьогодні прийнято урядову постанову, яка значно розширює права на отримання допомоги від держави для ліквідаторів аварії на ЧАЕС.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами