ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Транспортні чиновники готові «трусити» міжміські маршрутки

Мінінфраструктури ініціювало створення міжвідомчої комісії для наведення порядку на столичному ринку пасажирських автоперевезень. Чиновники транспортного відомства спільно з представниками силових органів мають намір проводити рейди в районі автовокзалів і примушувати спійманих там автоперевізників легалізувати свою діяльність.

До складу міжвідомчих комісії увійдуть представники прокуратури, МВС (ДАІ, УБЕЗ), податкової служби, Головавтотрансінспекції, КМДА, громадських організацій, підприємств «Київпассервіс» та «Автоінформ». Боротьба з нелегальними автоперевізниками вестиметься не тільки у формі рейдів. Начальник Головавтотрансінспекції Юрій Майборода запропонував встановити на території автовокзалу «Київ» додаткові пости ДАІ, які перевірятимуть документи у водіїв маршруток та автобусів. На автостанції «Дачна» організувати два диспетчерських пункти і зупинки для посадки / висадки пасажирів біля станцій метро «Святошин» і «Академмістечко». На автостанції «Дарниця» – посилити роботу правоохоронних органів з виявлення нелегальних автоперевізників.

За оцінкою Мінінфраструктури, нелегальні пасажироперевізники здійснюють в даний час до тисячі рейсів зі столиці в передмістя і за межі Київської області щодоби. Вони створюють серйозну конкуренцію офіційним пасажироперевізникам і відбирають на себе частину прибутку, які отримують київські автостанції.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами