ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Донецькі підприємці готуються в похід проти київських земляків

У разі заборони проведення акції протесту підприємців Донецька, наміченої на 30 листопада, всі учасники мітингу мають намір відправиться пішим строєм на Київ. За словами голови Федерації профспілок працівників малого та середнього бізнесу В’ячеслава Роя, здійснити задумане підприємцям не завадить ні сніг, ні вітер.

Похід на Київ донецькі підприємці назвуть «марш порожніх гаманців». Таким чином, комерсанти хочуть заявити владі, що проведена ними податкова політика – згубна для малого бізнесу і відбирає у підприємців все, що їм вдається заробити на життя в нинішніх економічних умовах.

В’ячеслав Рой повідом, що Донецька міськрада заборонила підприємцям проводити акцію протесту 30 листопада біля свого будинку. Комерсантам запропонували зібратися на відстані 2 км від запланованого підприємцями місця. Організатори акції на таку альтернативу не згодні і спробують відстояти свою позицію у судових інстанціях.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами