ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кожному депутату куплять ноутбук. А деяким – два

Управління справами Верховної Ради має намір закупити 485 ноутбуків у компанії «КПІ-сервіс». За даними «Вісника державних закупівель», вартість контракту, складеного між парламентом і постачальником комп’ютерної техніки, становить 5,49 млн. гривень.

Шляхом нехитрих арифметичних підрахунків можна зробити висновок, що на кожен депутатський ноутбук з держбюджету буде витрачено 11 тис гривень. За такі гроші на роздрібному ринку портативних персональних комп’ютерів можна придбати модель преміум-класу. Які саме ноутбуки будуть куплені і безкоштовно роздані депутатам – поки невідомо. За даними «Вісника державних закупівель», це будуть пристрої з діагоналлю монітора 23 дюйми. Крім того, рішення купити 485 ноутбуків для народних обранців, при тому, що особовий склад депутатського корпусу налічує 450 осіб, наводить на думку, що парламентаріям, які особливо відзначилися видадуть по 2 казенних ноутбука.

Необхідність закупівлі портативних комп’ютерів обгрунтована прагненням скоротити витрати на купівлю паперу та друк документів для депутатів. Протягом сесії на ці цілі витрачається 400 тис гривень.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами