ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Через 3 роки закінчиться приватизація підприємств

Уряд схвалив програму приватизації державного майна з 2012 по 2015 роки.  За словами голови Фонду держмайна Олександра Рябченка, конкретний список підприємств, які будуть продані відповідно до плану, в документі не вказано.  Цим питанням зараз займається Мінекономрозвитку, яке розробляє відповідний законопроект.

Наступний трирічний період проведення приватизації держпідприємств стане завершальним.  Влада розраховує розпродати до 2015 року всі вітчизняні заводи, фабрики та іншу власність, які залишилися незатребуваними. Частина активів, за словами Олександра Рябченка, не знайшли досі покупця через те, що їх вартість явно завищена, а інвестори не бажають переплачувати.  З цієї причини Кабмін зараз вивчає можливість часткового вкладення коштів, які будуть отримані в ході приватизації, в працюючі підприємства.

Як очікується, програма приватизації на 2012-2015 роки буде підписано прем’єр-міністром протягом двох тижнів і передана до Верховної Ради для затвердження.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами