ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Держзамовлення з будівництва корветів виконають миколаївські корабели

Виконанням робіт за програмою будівництва кораблів класу «Корвет» для Військово-морських сил України займуться «Дослідно-проектний центр кораблебудування», «Чорноморський суднобудівний завод» і держконцерн «Укроборонпром». Всі підприємства перебувають у Миколаєві і готові приступити до реалізації програми.

Для фінансування проекту з держбюджету буде виділено 16,21 млрд. гривень.  Термін реалізації програми – з 2011 по 2021 рік.  Для ВМС Україні будуть побудовані 4 бойових корабля класу корвет.  Перший корабель вже знаходиться в процесі будівництва і буде зданий в експлуатацію в 2016 році.

Більше 70% державних коштів, виділених на будівництво корветів, будуть освоєні вітчизняними виробниками, що підтримає підприємства суднобудівної, приладобудівної та машинобудівних галузей.  Над реалізацією програми будуть працювати більше 100 підприємств у різних регіонах, сукупна кількість наукових і виробничих кадрів, які будуть задіяні при будівництві корветів – близько 10 тис чоловік.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами