ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon На «Олімпійському» вкрали гроші на сантехніку

На реконструкцію «Олімпійського» було витрачено 4,6 млрд. грн.  А будівництво “Донбас-Арени” обійшлося в 1,5 млрд.  грн, майже в три рази дешевше.  Також за ці гроші можна було б побудувати 6 стадіонів таких, як у Дніпропетровську (по 800 млн дол).

Природно, що кілька мільярдів були просто кимось привласнено.

Зокрема, МВС розслідує розтрату коштів з держбюджету, спрямованих на реконструкцію НСК “Олімпійський”.

Одним з корупційних ходів стало придбання сантехніки для стадіону, на яку виділили 119,8 млн. грн.  Компанія “Інжиніринг” провела конкурс на закупівлю цієї сантехніки.  Конкурс виграла фірма “Южсантехмонтаж”, яка зобов’язалася поставити німецьку вакуумну систему каналізації.  Тут то і почалися всі махінації.  Виявилося, що “Южсантехмонтаж” не має вказаної сантехніки, а тому підприємство підключило до операції ще одну фірму – «Діола», яка згодом збанкрутувала, але встигнувши при цьому перерахувати гроші ще третього посередника “Донзапчастьпродукт”, частина грошей виконавці витратили на закупівлю системи, а решту суми перевели в готівку.

Скільки ще було таких махінацій на «Олімпійському» поки невідомо, але очевидно, що це не єдиний випадок.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами