ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Схід і захід разом атакують відділення Пенсійного фонду

Львів став третім містом України, де пільговики-чорнобильці захопили облуправління Пенсійного фонду України.  Сьогодні приблизно 100 представників організації “Діти Чорнобиля Львівщини” проникли в будівлю управління і на знак протесту проти дій пенсійних чиновників відмовляються йти додому.

Напередодні аналогічні події відбулися в Харкові, де приміщення управління ПФУ захопили близько 300 місцевих чорнобильців.  Люди зажадали виплатити їм всю заборгованість по пенсіях і доплатах.  На місце подій прибуло обласне начальство для проведення переговорів.

Серія захоплень облуправлінь ПФУ почалася в понеділок в Донецьку.  В акції взяли участь близько тисячі чорнобильців.  Вони зажадали погасити всю накопичену заборгованість з виплати пенсій та надбавок, а також викликали на місце подій прем’єр-міністра Миколи Азарова.  Глава уряду в Донецьк не поїхав, а замість нього врегулюванням ситуації займаються представники обласної держадміністрації.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами