ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податки на багатство з’являться не скоро – експерт

Ініціативи уряду щодо введення податків на предмети розкоші похвальні, але, як видно, дуже довго будуть проходити через різного роду бюрократичні бар’єри.  За словами провідного експерта центру ім.  Разумкова Павла Розенка, законопроект про введення таких податків може повторити долю аналогічного документа про легалізацію зарплат.

Механізми з виведення зарплат з тіні, навколо яких було багато шуму навесні нинішнього року, оформлені у вигляді законопроекту, вже півроку висить на сайті Міністерства соцполітики без якогось видимого руху.  Ніяких зрушень з його прийняттям не очікується.  Таким же чином і законопроект про введення податків на предмети розкоші може бути використаний урядом виключно з метою піару.

Ініціатором розробки законопроекту і головним його «імпресаріо» виступив віце-прем’єр Сергій Тігіпко.  За його словами, нормативна розробка здатна поповнювати бюджет Пенсійного фонду України на 800 млн гривень щорічно.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами