ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Суди дозволяють включати в поточну звітність збитки минулих років

Судові інстанції збільшують кількість прецедентів визнання незаконним заборони з боку ДПСУ включати в податкову Звітність 2011 року збитки минулих років.  Вчора одне з таких рішень виніс Окружний адміністративний суд Республіки Крим.

Кримська феміда розглядала позов Громадського об’єднання «Спортивний клуб “Спартак “», яким місцеві податківці заборонили включити до звітності 156 тис гривень збитків.  Фіскали мотивували своє рішення обов’язком платників податків включати до декларації витрати, понесені не раніше 1 січня поточного року.

Суддя Тетяна Ольшанська, яка розглядала цю справу, дійшла висновку, що претензії податкової інспекції безпідставні.  Податковий кодекс не містить норм, що забороняють включати до податкової звітності збитки минулих років.

Окружний адміністративний суд Республіки Крим недавно розглядав схожий позов компанії «Магнолія-Південь» проти податкової інспекції Ялти.  Рішення феміди і в цьому випадку було винесено на користь платника податків.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами