ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Постачальників шин обкладуть екологічним збором

Сьогодні набула чинності постанова Кабміну про організацію збору та утилізації зношених автомобільних шин.  За словами міністра екології Миколи Злочевського, відповідно до цього документа всі імпортери і виробники шин на території України зобов’язані будуть самостійно забезпечити збір і переробку відпрацьованих покришок, які відпрацювали свій термін.

Виробники та імпортери шин платитимуть збір державним структурам, які забезпечать організацію виконання постанови Кабміну.  Виконувати роботу будуть підрядні організації, яким і будуть надходити зібрані з підприємців гроші.  Таким чином, обіцяє міністр екології, в Україні незабаром зникнуть стихійні звалища зношених шин, від таких небезпечних відходів будуть очищені значні площі лісових угідь та приміських територій.

Порядок збору коштів з імпортерів та виробників шин буде затверджений протягом найближчого місяця.  Експерти прогнозують, що в результаті дії урядової постанови вартість автомобільних покришок на внутрішньому ринку дещо зросте.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами