ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 130 багатоквартирних будинків стоять без опалення

Станом на ранок сьогоднішнього дня в Україні відключені від опалення 130 житлових будинків, 22 школи і 2 медустанови. За інформацією міністра ЖКГ Анатолія Близнюка, аварії на тепломережах, які не дозволяють забезпечити ці об’єкти теплом, будуть оперативно ліквідовані.

Переважна більшість неопалюваних житлових будинків розташовані в Криму.  122 багатоповерхівки чекають закінчення ремонту опалювальних труб у Феодосії, Євпаторії та Керчі.  Батареї холодні, крім того, в 7 багатоквартирних будинках на Херсонщині.  Від загальної кількості неопалюваних шкіл 20 знаходяться у Запорізькій області.  Вихованці цих навчальних закладів відпущені на канікули.

В цілому по країні працюють системи теплопостачання у всіх 24 областях і республіці Крим.  За даними МінЖКГ, в працездатному стані знаходяться всі 100% українських котелень.

——————————————————————————————————-

Сьогодні все частіше для озеленення ділянок використовуються рулонні газони. Рулонний газон для вашої ділянки – це красивий, щільний і доглянутий газон, що складається з добірних трав, вирощених в особливих умовах спеціального розплідника. Якщо у вас не вистачає часу, щоб доглядати за своїми галявинами, тоді рулонний газон створений спеціально для вас.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами