ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon За 3 роки народу скасують знижки на комунальні послуги

Збитковість вітчизняного житлово-комунального господарства підштовхує владу до кардинального розв’язання проблем галузі. За словами заступника міністра регіонального будівництва та ЖКГ Олександра Аліпова, протягом найближчих 3-4 років тарифи на комунальні послуги в країні піднімуться до економічно обгрунтованого рівня.

Держава перестане покривати різницю між діючими тарифами на «комуналку» і реальною вартістю таких послуг.  Без цього, переконаний чиновник МінЖКГ, галузь не зможе розвиватися, її чекає застій і занепад.

Перед підвищенням тарифів на комунальні послуги, зазначив Олександр Аліпов, влада повинна досягти зростання реальних доходів населення.  Тільки таким шляхом можна буде уникнути соціальних потрясінь в країні і поступово вивести вітчизняні комунальні підприємства на рентабельну роботу.  За даними МінЖКГ, діючі тарифи на комунальні послуги в країні в середньому в 2 рази нижчі, за економічно обгрунтовані.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами