ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Вартість сигарет знову хочуть підвищити

МОЗ вважає існуючий в даний час ціновий бар’єр на споживання тютюнових виробів надміру низьким.  Відомство, за словами заввідділом контролю за тютюном Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ України Костянтина Красовського, пропонує ще більше підвищити акциз на тютюнові вироби в наступному році.

За підсумками нинішнього року розмір надходжень від збору тютюнового акцизу до держбюджету складе до 16 млрд гривень.  Підвищення акцизу дозволить збільшити розмір надходжень у скарбницю на кілька мільярдів гривень.  Крім зростання надходжень підвищення акцизу, на думку Костянтина Красовського, забезпечить ефективне підвищення цін на тютюнові вироби на внутрішньому ринку, тому що внаслідок інфляційних процесів в нинішньому році реальна вартість сигарет в Україну трохи нижча, ніж у 2010 році.

За 9 місяців нинішнього року вітчизняні виробники випустила 73,8 млрд штук тютюнових виробів.  У тому числі 67,1 млрд. сигарет з фільтром, 6,6 млрд сигарет без фільтру і тютюну курильного для трубок – 9,2 млн одиниць.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами