ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні відродять молочні ферми

У наступному році на розвиток молочного скотарства в Україні уряд направить фінансування в обсязі понад 2 млрд гривень.  За словами міністра аграрної політики і продовольства України Миколи Присяжнюка, фермерам, які побудують або реконструюють коров’ячі ферми на 20 і більше голів держава компенсує половину витрат.

Крім того, Мінагрополітики обіцяє платити компенсацію сільгоспвиробникам по 7 гривень за кожен кілограм живої ваги при закупівлі телят у населення. Держава зацікавлена ​​у розвитку як великих, так і малих молочних господарств. Фінансові програми охоплюють проекти будівництва ферм від п’яти голів і компенсувати до 50% витрат на покупку і лізинг доїльного обладнання та охолоджувачів, компенсувати аграріям процентні ставки за залученими ним кредитами в розмірі двох облікових ставок НБУ.

В цілому, як обіцяє міністр агрополітики Микола Присяжнюк, кожен виробник молока отримає від держави компенсацію близько 70% виробничих витрат.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами