ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Переговори з МВФ відновляться після вирішення газового питання

Результатом візиту місії МВФ до України, який закінчився в четвер достроковим відльотом представників фонду, стала домовленість перенести наступний раунд переговорів з питання відновлення кредитування за програмою stand by на більш пізній термін. За словами прем’єр-міністра Миколи Азарова, чергова зустріч делегацій відбудеться після того, як стануть відомі результати переговорів з Росією з приводу надання знижки на газ.

Від рішення російської влади залежить питання підвищення цін на газ та комунальні послуги для населення. Якщо уряду вдасться вибити досить солідну знижку – ціни можуть залишитися на нинішньому рівні. Якщо ж Росія проявить непоступливість, МВФ буде наполягати на підвищенні тарифів для зменшення дефіциту бюджету НАК «Нафтогаз Україна».

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що переговори з МВФ мають конструктивний і плідний характер. Фонд з розумінням ставиться до необхідності розв’язання проблем, що стоять нині перед нашою країною.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами