ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Чорнобильців застерігають не судитися за свої пільги

Вибиваючи через суд належні їм за законом гроші, чорнобильці позбавляють коштів мільйони своїх побратимів по нещастю. Президент Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Юрій Андрєєв назвав такі дії неприпустимими.

За словами Юрія Андрєєва, отримання одними пільговиками компенсацій від держави по суду позбавляє можливості користуватися пільгами тих, хто не в змозі відстоювати свої інтереси в органах правосуддя за станом здоров’я або інших причин. А все тому, що держава заборгувала пільговикам значно більше грошей, ніж є в державному бюджеті.

Президент Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» розраховує на виконання урядом зобов’язань, взятих при підписанні меморандуму з представниками громадських організацій пільговиків. З цієї причини активісти організації утрималися від участі в мітингу під стінами Верховної Ради на минулому тижні.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами