ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Прохід по київських підземних переходах можуть зробити платним

КМДА розглядає можливість передачі в приватні руки 236 підземних переходів, наявних на території столиці. Влада міста розраховуює, що інвестори капітально відремонтують і будуть підтримувати порядок як в самих переходах, так і на прилеглій до них території.

За словами заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, зоною відповідальності власників київських підземних переходів буде площа в радіусі 20 метрів від входу. Інвестор буде зобов’язаний стежити за чистотою і розганяти стихійних торговців, які люблять влаштовувати товкучки на сходинках і біля парапетів.

Яку вигоду може отримати приватний інвестор від приватизації підземного переходу – Руслан Крамаренко не конкретизував. Теоретично можна припустити, що він зможе здавати частину корисної площі переходу під потреби торговельних підприємств. Однак не виключено, що особливо завзяті власники можуть спробувати стягувати плату за прохід киян з одного боку вулиці на іншу, щоб збільшити свій прибуток і прискорити повернення вкладених інвестицій.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами