ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Переговори з МВФ провалилися

Завтра закінчується робота місії МВФ в Україні. За прогнозами анонімного джерела, обізнаного в деталях переговорного процесу, домовитися про відновлення кредитування України уряду не вдасться.

Причиною безуспішних переговорів джерело вважає впертість урядової сторони в питанні підвищення вартості газу для населення. На тлі і так невисокого рейтингу правлячої політичної сили і майбутніх парламентських виборів такий крок здатний відчутно похитнути позиції Партії Регіонів серед виборців. Керівництво Кабміну розраховувало на поступку з боку фонду в цьому питанні вартості газу для населення, але ці надії виявилися марними.

За словами народного депутата Віталія Лук’яненка, фонд вимагає підвищити тарифи не дивлячись на наслідки. Проте Кабмін все ще розраховує отримати знижку на газ від Російської федерації і за рахунок цього уникнути несвоєчасного підвищення тарифів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами