ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon П’яних водіїв будуть кидати за грати

Народні депутати знову вирішили посилити відповідальність автомобілістів за керування машиною в нетверезому вигляді. У Верховній Раді зареєстрований законопроект, в разі прийняття якого у міліції з’явиться законні підстави відбирати у водіїв машини і кидати провинилися за грати.

Плід депутатської законотворчості містить норми, за якими за перший протокол про водіння в нетверезому вигляді виписуватимуть штраф в 7,5 тис гривень і будуть вилучатися права на строк від 3 до 4 років. За другий такий інцидент – машину будуть відбирати, водія оштрафують на 12 тис і посадять під адмінарешт на 15 діб. Автомобіль за рішенням суду міліція продасть на ринку, гроші, отримані від покупця, за задумом депутатів, правоохоронці будуть віддавати порушнику.

На думку народного депутата Володимира Олійника, такий підхід боротьбі з порушниками правил дорожнього руху цілком демократичний і відповідає євростандартам.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами