ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Криза вже в Україні – експерт

Тенденція зниження виробничих процесів в Україні говорить про те, що перші ознаки другої хвилі кризи, що насувається вже дають про себе знати. На думку колишнього заступника міністра фінансів України Ігоря Уманського, у вітчизняній фінансовій системі присутність кризи відчувається ще з вересня.

Як аргументи на користь своїх висновків експерт навів дані зниження такої важливої ​​експортної галузі, як гірничо-металургійної. Попит на продукцію вітчизняних сталеварів впав після того, як ряд європейських автовиробників прийняли рішення призупинити випуск машин на невизначений термін. Крім того, світові ціни на метал, які мають важливе значення для української економіки, останнім часом невблаганно знижуються.

Стратегія діючої влади спрямована на збереження стабільної економічної ситуації в країні до парламентських виборів 2012 року. Однак, переконаний Ігор Уманський, наявних зараз у держави ресурсів для цього не вистачить.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами